Birimfiyat.net'te Neden Güncel Yıl Birim Fiyatları Yayınlanmıyor ?
Birim Fiyatları hazırlayan ve yayınlayan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulunun lisansı gereği Çevre Şehircilik güncel yıl birim fiyatları ücretsiz olarak yayınlanamıyor.

1997 Yılından beri Türkiye'de yayınlanmış tüm birim fiyatları bir arama motoru eşliğinde sunan birimfiyat.net sitesinde güncel yıla ait birim fiyatlar yasal kısıtlama nedeniyle yayınlanamamaktadır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyatlarını hazırlayan ve yayınlayan resmi organ olan Yüksek Fen Kurulu yayınlama hakkını lisans ile AMP Yazılım gibi yayımcı kurumlara bedeli karşılığında vermektedir.

Yüksek Fen Kurulu'nun lisansı Çevre Şehircilik Bakanlığı güncel birim fiyatlarının ücretsiz olarak dağıtımını kısıtlamaktadır.

Bu sebeple Çevre Şehircilik Bakanlığı güncel birim fiyatlarına ihtiyacınız varsa yine AMP Yazılım tarafından hazırlanan ve yayınlanan yapimaliyet.com sitemize uygun ücretlerle abone olabilirsiniz.

Ayrıca Türkiyenin en çok tercih edilen Yaklaşık Maliyet Teklif ve Hakediş yazılımları olan AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet  programlarını edinerek lisanslı birim fiyatları profesyonel işlerinizde kullanabilirsiniz.