Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 Yılı Birim Fiyatları Yayınlandı !
Yüksek Fen Kurulu Tarafından yayınlanan birim fiyatlar yeni poz numaraları, analiz ve tarifleriyle yayınlandı.

2019 Yılı Birim Fiyatları Yayınlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Yeni Poz Numaralarıyla beraber 2019 Yılı Birim Fiyat, Analiz ve Tarifleri'nin orijinalleri 25.02.2019 tarihinde AMP Yazılım'a verildi.

Türkiye’deki tüm AMP kullanıcıları birim fiyatların yayınlandığı gün programlarında kullanmaya başladılar.

Birim fiyatlar AMP Yazılım'ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Fen Kurulu için özel olarak hazırladığı Birim Fiyat Otomasyonu sistemi ile hazırlandı. 

Türkiye’nin 81 ilinde AMP Yazılımı tercih eden tüm kullanıcılarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Kullanıcılarımız bu kalite hız ve konforu fazlasıyla hak ediyorlar.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyatlarının poz numaralandırma sistemi 2019 birim fiyatları ile beraber çok önemli bir değişiklik geçirdi. Yüksek Fen kurulu, resmi idareler tarafından yayınlanan tüm birim fiyatlar için ortak bir numaralandırma sistemi oluşturdu.

Diğer İdarelerin 2019 Birim Fiyatları Ne zaman yayınlanacak?

Diğer idarelerin birim fiyat ve analizleri genellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı rayiç birim fiyatları baz alınarak hesaplandığı için bu günden sonra ilgili idareler tarafından hazırlanarak yayınlanacaktır. AMP Yazılım olarak tüm idarelerin birim fiyatlarını takip ediyor yayınlıyor ve sizi haberdar ediyoruz.

Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlanan 2019 Yılında Yeni Eklenen, Çıkarılan  ve Tanımı Değiştirilen Pozlar Listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Yüksek Fen Kurulu tarafından yayınlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 Yılı İnşaat ve Tesisat Birim Fiyatları Düzeltme Listesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Güncel birim fiyatlara Türkiyenin alanında en yaygın yazılımları olan 

AMP Yazılım'ın hakediş programlarından ve yapimaliyet.com sitesinden erişebilirsiniz.