Sitelerimiz


Birim Fiyat

Birimfiyat.net sitesi kamu kurumları tarafından yayınlanmış 165,000 den fazla pozun birim fiyat, analiz ve tariflerini içeren eşsiz bir veritabanıdır. AMP Yazılım mühendisleri tarafından 1995 yılından beri geliştirilmekte ve her yıl güncellenmektedir. Sitede tüm bu pozların 2000'den beri yayınlanmış yıl birim fiyatlarına, detaylı analizlerine, alt analizlerine ve yapım şartlarına - teknik tariflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Birimfiyat.net Çevre ve Şehircilik Bakanlığı (Bayındırlık Bakanlığı), Karayolları Genel Müdürlüğü, İller Bankası, TEDAŞ, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, PTT dahil toplam 13 kamu kurumunun birim fiyat pozlarını bulundurmaktadır ve sürekli güncellenmektedir. Sitede Birim fiyatlarla ilgili güncel haberler ve makalelere de ulaşabilirsiniz.

AMP Yazılım

İnşaat ve hizmet sektörleri ile bilişim sektörü arasında sağlam bir köprü olmak amacıyla 1993 yılında 2 inşaat mühendisi tarafından İstanbul’da kurulan, Genel Müdürlüğü İstanbul'da olan, Ankara ve İzmir’de şubeleri bulunan %100 yerli; yazılım, eğitim, mühendislik ve danışmanlık şirketi AMP Yazılım'ın kurumsal sitesi. Sitede AMP Yazılım tarafından üretilen, tüm Türkiye’ye ve yurtdışına satışı yapılan, eğitim ve desteği verilen programların tanıtım ve destek bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca sitede AMP Yazılım ile ilgili kurumsal bilgilere ve AMP Yazılım'ın tüm hizmetleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. www.amp.com.tr de güncel mevzuat haberlerine de ulaşabilirsiniz.

Siteyi İnceleyin

Hakediş.org

Hakedis.org; herhangi bir ticari kazanç hedefi olmaksızın, hakediş ve ihale uygulamaları konusunda çağın gereklerine uygun olarak kapsamlı ve kaliteli bir dijital bilgi kaynağı ve eğitici portal olma amacıyla 2016 yılında yayına başladı. Sitenin yayın sponsoru Ülkemizin büyük; İhale, Yaklaşık Maliyet ve Hakediş yazılımları üreticisi AMP Yazılım‘dır. İçerikler AMP Akademi ve AMP Yazılım Mevzuat ARGE Departmanı tarafından oluşturuluyor. İhale, Yaklaşık Maliyet, Hakediş, Metraj ve Kesin Hesap işleri çok önemli olmasına rağmen, mevzuata bağlılığı ve yapısı gereği okullarda değil uygulamada öğrenilen işlerdir. Okullarda verilen temel bilgiler bu işleri yapabilmek için yeterli olmamaktadır. Hakedis.org bu önemli eksiği tamamlamak amacıyla hazırlanmaktadır. Hakedis.org değerli sektör mensuplarının katkılarına açıktır. Sektöre katkıda bulunmak isteyen değerli yazarlarımız ve hocalarımız yazılarıyla siteyi zenginleştirmektedir.

Siteyi İnceleyin

AMP Akademi

AMP Akademi; 2011 yılında hakediş ve ihale mevzuatı uygulamaları konusunda kamu ve özel sektördeki eğitim ihtiyaçlarının birinci elden karşılanması amacıyla AMP Yazılım tarafından kurulmuştur. AMP Akademi kurulduğu günden beri düzenlediği yüzlerce eğitim, seminer ve panellerle sektörün uzmanlarını sektör mensupları ile buluşturmuştur. Halen başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye'de hakediş ve ihale mevzuatı ve uygulamaları konularında başarılı seminerler ve eğitimler düzenlemeye devam etmektedir.

Siteyi İnceleyin

Kolay Metraj

Türkiye'nin ilk genel amaçlı metraj çıkarmayı kolaylaştırma yazılımı Kolay Metraj ürünümüzün tanıtıldığı mikro sitedir. AMP Hakediş ile entegre kullanıldığında projenizdeki iş grupları ve tüm pozları AMP Hakediş Kolay Metrajda kullanabilirsiniz. Kolay Metrajın bağımsız versiyonu herhangi bir hakediş veya cad yazılımına ihtiyaç duymadan metraj çıkarma işlerinizi belirgin bir şekilde hızlandırır. Kolay metrajın çalışma prensibi kolaydır. Metrajını çıkartacağınız çizim dosyanızı Kolay Metraj ‘da açıyorsunuz. Proje üzerinde fare ile işaretleyerek Adet, Uzunluk, Alan ve Hacim ölçüm türlerinden ihtiyacınız olanını seçerek metrajınızı yapıyorsunuz. Metrajını yaptığınız bölümler boyanarak tekrar ve atlama hatalarının önüne geçebiliyorsunuz.

Siteyi İnceleyin

Eski Eser

Eski eser ve restorasyon yaklaşık maliyet hakediş, birim fiyat oluşturma, analizler ve pozların sahadaki uygulamaları konularında kaynak olma amacıyla AMP Yazılım tarafından hayata geçirilen eski-eser.com'da içerikler AMP Akademi ekibi ve değerli hocamız İsmail ÖNEL tarafından oluşturulmaktadır. Uygulamaya dair örneklerle alanında benzersiz olan sitede birçok ücretsiz içeriğe ulaşabilirsiniz.

Siteyi İnceleyin

Kurumsal Hakediş Bulut

Kurumsal Hakediş ve Yaklaşık Maliyet ürünümüzün, internet üzerinde bulut mantığında çalışan sürümünün üyelik sitesidir. Bu site aracılığı ile kolayca üyelik oluşturabilir ve AMP Kurumsal Hakediş’i deneyebilirsiniz. Lisans sipariş edebilir, lisansınız size online olarak teslim edildikten sonra programınızı internet olan her yerden bildiğiniz Windows uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir bilgisayarda siteye giriş yapın, hafif ve hızlı client programını indirin ve çalıştırın hepsi bu. Kurulum, bakım ve güncelleme gerektirmez, site için kullandığınız üyelik e-posta ve şifresi ile programı kullanırsınız. Verileriniz bulutta güvenle saklanır ve her yerden erişebilirsiniz.

Siteyi İnceleyin
SOSYAL BAĞLANTILAR
  • birim fiyat facebook
  • birim fiyat twitter
  • birim fiyat youtube
  • birim fiyat instagram
  • birim fiyat whatsapp
birim fiyat sayfa başı